| Adriana_Adriana_1996_v7zf a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie, vreau sa imi fac un site unde sa imi pun in vinzare anumite lucruri (haine, cosmetice)Cine ma ajuta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia si le pune pe site uri de vanzari... pana ai sa faci tu un site si ai sa faci SEO la el trec vreo 2 ani

| Dismally a răspuns:

Nu are rost sa te complici, dureaza mult pana site-ul tau va avea vizitatori. E mai simplu sa le pui pe un site cu anunturi.

| Clorox a răspuns:

Vinde pe olx!

| NH4OH a răspuns:

Nu este deloc simplu să îți faci un site. Trebuie să ai colaborări și să investești sute de euro laughing
Mai bine, estimează-te doar la o pagină de facebook care se răspândește mai repede.

| yanniskiller100 a răspuns:

Salut.Este foarte usor sa creezi un site folosind worldpress.O sa iti las un link care probabil te va ajuta.
https://www.youtube.com/watch?v=KQt9LcL_1d0
Sper ca am fost de ajutor:)