| NickKamarera a întrebat:

Salut TPU-am si eu o intrebare,acum sa vad cine ma poate ajuta, deci am 3 laptop-uri si vreau sa instalez un program ca sa pot intra de pe Pc, pe ele cand vreau fara team viewer..ca de fiecare data trebuie sa imi spuna cineva parola..fiecare laptop este a magazin si doamnele nu pot sta mereu sa imi spun aparolele de la team. ceva mai simplu in care sa fie conectate acele 3 laptop-uri la PC.Va multumesc frumos
P.s Dau Funda

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La teamviewer poti sa iti faci cont, sa setezi autentificare automata si poti intra dupa fara vreo parola unde e instalat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca windows remote desktop, nu stiu sa iti dau mai multe detalii ca nu l am folosit personal