| mgtow a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa pot pune o imagine la (voice recording?) Se reproduce in real player si in movie maker nu accepta fisierul nici nu il pot schimba sa reproduca cu BS player vreo solutie ceva?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu Mp3tag pe care il poti descarca de aici
http://www.mp3tag.de/en/download.html
Poza pe care o incarci trebuie sa fie de 160x160 pixeli.
In Mp3tag dai File de sus apoi change directory, cauti folderul unde ai mp3-uri, dai ok.
Dupa ce iti apar melodiile din folder in fereastra din dreapta selectezi melodia la care vrei sa adaugi poza.
In stanga dai click dreapta pe patratul ala alb cu un disc in el apoi add cover.
Dai save primul buton de sus.
Bafta!