| Cortex a întrebat:

Vreau sa pun o piese pe yt dar ca s-o fac trebuie sa pun o imagine sau un video pe fundalul piesei, pentru acest lucru am descarcat windows movie maker dar dupa ce intru in program pur si simplu nu pot pune piesa in el s-o fac video, pot pune doar videoclipuri si imagini dar nu si mp3, vreo
solutie? P.S.:am reusit sa selectez fisierul mp3 care vreau sa-l fac video dar imi scrie ca wmv nu accepta acest format, am incercat si pe la setari sa caut ceva sa pot pune mp3 dar nimic
later edit:am reusit cumva, am pus prima data o imagine apoi muzica, dar merge din muzica doar 7 secunde, de ce?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Se pune muzica peste imagine, nu imaginea peste muzica...taicule...greu!