| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma lumineaza si pe mine cum e cu internetul mobil de la vodafone? am inteles ca nu poti descarca si vizualiza fisiere video? cine imi poate spune 2gb sunt suficienti pentru un laptop ma refer la vitezade la internet.cum merge cu depasirea vitezei? adica dupa ce ai depasit viteza?

3 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci cu internetul ala, daca e pentru ulpoad cauta unu cu viteza mai mare, daca e doar asa la purtator ia-ti unu mai ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te sfatuiesc, e cam nasolit, consumi repede traficul inclus, iar apoi merge ca George pe apa.

| kan3 a răspuns:

Ai 2 gb ce poti downloada dupa aia nu mai mere decat daca platesti. n prea e convenabil