| Ramo137 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu instagramul? Am un cont personal, insa doresc sa fac unul in care sa imi pot vinde arta, sa fac portrete, etc.
Cum pot face asta, sa ma pot conecta cu acelasi cont dar sa fie pagini diferite?
Unul sa fie personal si altul profsional, cu aceeasi cont si parola, doar sa schimb eu cand vreau sa intru pe unu sau pe altul.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nu se poate. Pentru fiecare cont creat ai nevoie de o adresa de mail unica (conturi diferite). Poti alege pe care dintre conturi sa le loghezi, fara sa mai iesi de pe celalalt (ambele conturi raman active pe acelasi telefon). Ca sa creezi o legatura intre ele, va trebui sa notifici urmaritorii pe ambele conturi ca ele iti apartin (sa faci promovare pe contul personal pentru cel pe care il doresti profesional).