| AndreeaNustiu a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o chestie:cum pot face filmulete cu muzica imagini si toate cele? Si in ce program, nu am windows movie maker pe laptop, altceva nu este usor?

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Imagini cu fond muzical--------Power Point

| gelu1970 a răspuns:

Daca vrei programe de plata atunci iti recomand Adobe encore. Sony vegas e copil mic. poate face un sfert din posibilitatile encore.

| gelu1970 a răspuns:

Impreuna cu Adobe after efects e ceva iesit din comun. insa trebuie sa stii sa le folosesti, daca ai norocul sa le instalezi si sa le activezi.

| SasNetRomania a răspuns:

Sony vegas foarte usor de folosit. daca nu te descruci anunta-ma
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| AndreeaNustiu explică (pentru SasNetRomania):

Trebuie decarcat?

| SasNetRomania a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Evident. ce ti-am zis eu mai sus este un program profesional nu power point.