| Tana_7848 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi schimb limba pe Facebook? Stiu ca suna prostesc, dar nu gasesc niciunde. big grin

10 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Dreapta sus de tot scrie "Contul meu", si la fereastra care ti se deschide (ti se deschide automat pe "Setari"), da la "Limba".

| Poinsettia a răspuns:

Atunci sus dreapta, a treia optiune, trebuie' sa scrie ceva-n genul "mi cuento" sau "mi-a account" laughing, dupa care iti apare o fereastra, no, cauta acum ceva in genul "lengua" sau "lingua", ceva-n genul si iti selectezi.

| BubbleA a răspuns:

Dai la Account[dreapta sus]-Account Settings[de la sageata in jos]si sub My Account iti apare Settings, Networks...Language,de aici cred ca ti-ai dat seama.

| maraa_9303 a răspuns:

Contul meu->Setarile contului->limba.

Sper ca ti-am fost de folos>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine este in franceza si nu-i dau de cap, ma poate ajuta cineva sa gasesc limba engleza.

| Mara_1046 a răspuns:

In bara de sus ai Home, Profile, Account. La Account alegi Account Settings apoi Language si alegi cea preferata din lista de optiuni. Bafta!

| Duta_Alexandra_1998 a răspuns:

Mersi mult, am reusit

| Rikky a răspuns:

Si la mine la fel

Alte răspunsuri
| coxman46 a răspuns:

Buna! Intri pe facebook, te loghezi si jos de tot iti apare:
Facebook © 2010 ·English sau eu stiu ce limba si dai click si cauti (Română). E super simplu. Cox