| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa instalez o imprimanta?
Va rog frumos! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Ai skype ceva? te pot ajuta in privat, daca nu, spune-mi ce imprimanta ai, si te ajut si aici. Spune-mi numele complet, cu marca si model si ce mai are ea.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Ineys):

Are "HP LaserJet 1015".

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ai driverele?
Daca da instaleazale, dupa ar trebui sa o poti conecta si sa ti-o detecteze dupa si nu cred ca ar trebui sa ai probleme.

| Harley18 a răspuns (pentru OldSoul):

Le am dar nu sunt compatibile.

| OldSoul a răspuns (pentru Harley18):

Incearca cu cele de la Ineys

| Harley18 a răspuns (pentru OldSoul):

Asta si fac...

| Ineys a răspuns:

Http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=306512
Uite aici site-ul cu driver-ul pentru imprimanta ta. Selecteaza acolo sistemul tau de operare si-o sa-ti apara un + Driver. Dai click pe +, si apoi pe download. Daca nu te descurci, intreaba.