| BaxterWouters12 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine.
Astazi am observat ca, castile conectate nu functioneaza. Am incercat mai multe casti dar nimic. Am intrat la setari la diveice si acolo imi apar castile si scrie sub ele; "PCI driver is unavaible.
Ce sa fac? Cine stie sa imi zica si mie. (precizez ca am windows 10 64 bit)

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in Device Manager si verifica acolo daca nu ai ceva semn de avertizare la careva aparat (semn de intrebare sau de exclamare).
Daca sunt avertizari, atunci acele trebuie rezolvate (prin reinstalare driver, configurare manuala etc) in functie de natura lor. Modul de rezolvare se gaseste la "Troubleshoting".