| Carnage a întrebat:

Cine poate sa-mi dea si mie un site de unde pot lua un driver cu openGL pentru placa video NVIDIA FX5500

4 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Dai un update la windows

| danimotenel a răspuns:

Opengl si directx vin odata cu placa video, placa video mai nou versiune opengl si directx mai noua, nu ai cum sa o cresti din moment ce placa ta video doar atat suporta si directx si opengl nu ai nevoie de driver si in plus directx vine odata cu placa video sau windowsul daca nu ma insel si opengl la fel, nu prea ti-am inteles intrebarea dar sper ca acesta sa iti fie raspunsul, mai bine ai fi mai detaliat si ai zice la ce iti trebuie.

| Lion61222 a răspuns:

Cautal pe okazii.ro sau tocmai.ro