| SeeDifference a întrebat:

Cine poate sa-mi explice sau sa imi dea un site unde iti spune:
-Cum se sparge un site?
-Cum se sparge o adresa de mess?
-Cum se sparge un program?
-Cum se creeaza un hak sau cfg pentru cs sau alt joc?

10 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu exista asemenea site! iti dai seama ca intrau toti si nu mai existau site-uri, messuri etc, nesparte!

Răspuns utilizator avertizat
| Violente a răspuns:

Nu poți să spargi SITE-uri.

Nu poți să spargi parole de MESSENGER.

Nu poți să spargi niciun program fără autorizația producatorului.

E plin de CFG-uri pe "Goagăl" iar de "hak"-uri pentru Counter Strike nu am auzit, probabil cheat-uri. happy

| SeeDifference explică (pentru Violente):

Sa mor eu, daca sunteti parareli cu calculatorul taceti dracu si nu mai raspundeti.

| Violente a răspuns (pentru SeeDifference):

Dă-ți o palmă.
Cand eu îmi faceam propriul depozit de calculatoare, tu săracu` de tine nu știai să-l deschizi.

| 012345678901 a răspuns (pentru Violente):

Desteptule daca habar nai taci se poate sparge un site foarte simplu dar trebuie sa ai ceva cunostinte in ceea ce priveste hackul asa ca dati 2 palmi inainte sa postezi ceva

| Violente a răspuns (pentru 012345678901):

Ai răspuns și tu după o lună? Un site îl spargi doar dacă cunoști foarte bine HOSTUL. Apropo, știi să aprinzi un calculator? Învață mai întai să scrii și după să răspunzi mie, șeful tău! Parazitule.

| SeeDifference explică (pentru Violente):

Daca estu tu mare programator nu inseamna ca daca creezi sti sa si distrugi asa ca taci si nu te mai crede asa smecher ca e plina lumea de prosti ca tine.

| Violente a răspuns (pentru SeeDifference):

Parazit împuțit, beși în căcat la gunoi.

| ianis88 a răspuns:

De spart nu stiu, dar mai bine ai pune mana si ai invata ceva si ai crea propriul tau joc, site si asa mai departe. pare mai interesant asta, parerea mea.