| IIIx333III a întrebat:

Cine poate verifica daca imi merge serverul de counter strike? Va rog...este a doua oara cand incerc sa fac un server de counter strike si sper sa mearga de data asta. Serverul este ADX-zone.ro sau 192.168.1.2:27015 (asta este ip care mi-l arata la HLDS ) sau 109.100.146.3 (ip-ul calculatorului.). Daca aveti nelamuriri, id meu de mess este adry_deedee99@yahoo.com. Multumesc!

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Hai ca incerc eu si iti zic daca merge dar dai o funda pentru astawinking!

| padro a răspuns:

Da ma iti merge serverul... funda?