| stefan110310 a întrebat:

Cine se pricepe cat de cat la montaj video sa ma ajute si pe mine. Am cautat pe net in sus si'n jos dar n-am gasit nimic. vreau sa ma apuc sa invat montaj deoarece sunt deja intr-o televiziune dar la MCR si am deja programul( adobe premier pro). am nevoie de partea "artistica" ca sa zic asa si nu ceea ce tine de program. daca este cineva pe aici care se pricepe cat de putin astept un raspunshappy

Răspuns Câştigător
| AlexX a răspuns:

Cauta pe google Adobe premier pro tutorial. vei gasi cum sa faci animatii, efecte speciale, efecte audio etc... Iar partea cu invatatul... practica, practica si iar practica. Bafta!