| GulDan a întrebat:

Cine se pricepe la matematica si stie legi de compozitie? Am nevoie de un pic de ajutor! Nu am inteles tot sad

3 răspunsuri:
| Broscuţăă a răspuns:

legi de compozitie, definitie, el ement, compusul, structura algebrica, parte stabila, submultime nevida, asociativitatea, comutativitatea, element neutru, element simetrizabil, uniclegi de compozitie, definitie, el ement, compusul, structura algebrica, parte stabila, submultime nevida, asociativitatea, comutativitatea, element neutru, element simetrizabil, unicprobleme rezolvate, compozitieprobleme rezolvate, compozitie

| GulDan explică (pentru Broscuţăă):

Sti sa rezolvi? sa ma ajuti si pe mine?

| Broscuţăă a răspuns:

Uite-te pe calculator eu nu prea pot sa-i explic bine dar scrie acolo