| andreeasweetlove a întrebat:

Cine stie ce setari trebuie sa ii fac unui telefon Nokia Asha 302 (care a frost codat pe Vodafone) ca sa mearga tot ce tine de internet (de la frog)...
P.S. acu merge doar Browser-ul Nokia
Funda! Urgenttttttt

3 răspunsuri:
| Goooogle a răspuns:

Dupa ce ai bagat extraoptiundea cu internet, trebuie sa ti se trimita un mesaj cu setarile de internet pe care tu trebuie sa le descarci pe telefon.

| Goooogle a răspuns:

Daca nu primesti setarile la activarea extraoptiunii mi se pare ca la 6381 daca dai sms ti le vor trimite.

| andreeasweetlove explică:

Eu am facut activat tot am facut setarile dar nu merge decat Browser-ul Nokia