| 0oSenioritao0 a întrebat:

Cine stie cum pot pune un video pe Ask.fm? Am facut un video dar nu stiu cum sa il pun.

4 răspunsuri:
| Rührselig a răspuns:

Sub intrebare ai 2 obtiuni("Raspunde "si "Inregistreaza un video"). Daca vrei sa faci video, fa click pe"Inregistreaza un video", instaleaza camera iar apoi daca vrei sa-l postezi dai click pe"Raspuns"

| PandaEcrazy a răspuns:

Poti face videoclipuri doar cand raspunzi la cineva, si sunt optiunile sa raspunzi si inregistreaza un raspuns video, nu poti pune tu un video din folderele tale

| 0oSenioritao0 explică (pentru PandaEcrazy):

La asta ma referam, daca pot pune altu din pc. sad

| PandaEcrazy a răspuns (pentru 0oSenioritao0):

Nup, doar pe moment