| dyanna0609 a întrebat:

Cine stie cum pot sa salvez niste mesaje ca ciorne sau asa ceva... Am nokia 6303 si nu am folderul "ciorne". Si nu stiu cum sa fac. funda cui ma lamurestelove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| MoNsTeR a răspuns:

Sau salvare mesaj sau ceva asemanator. daca nu poate ai ceva optiune la setari ca sa iti salveze automat mesajele dupa ce le scrii( de ex scrii mesajul si apesi tasta rosie si atunci ti se inchide fereastra unde scriai mesajul si mesajul ramane memorat in ciorne). alte variante nu stiubig grin

3 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

Scrii mesajul apoi dai la optiuni -> memorati mesajul->ca mesaj ciorna.hai ki simpluwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| dyanna0609 explică:

Am incercat dar nu-mi apare nicio optiune de tipul memorati mesajul.