| 5KingAwesome a întrebat:

Cine stie cum sa scot WriteProtection de la stick (USB flash drive)
ca de intrat pe el pot, de vazut fisiere pot, de luat de pe el pot, dar nu pot sterge, nu pot adauga nici formata.
Va rog ajutor urgent!

2 răspunsuri:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Ca sa poti adauga, trebuie sa stergi acel program tongue, incearca sa dai restart la PC, apoi il stergi!, FUNDA?

| Florian_Geany_1972 a răspuns (pentru Florian_Geany_1972):

Sau poti sa faci asa:Scoti acel program nerorocit de pe usb, apoi socti usb, dupa ii dai restart, si il stergi tongue