| Stefy_3459 a întrebat:

Cine stie dc nu se gasesc teme pentru telefonul samsung GT-S3100 :d?

Răspuns Câştigător
| Kandy17 a răspuns:

Pentru ca telefonul asta are capacitatea de a crea o tema asa cum vrea utilizatorul :*

2 răspunsuri:
| lol23 a răspuns:

Nu se gasesc deoarece este un model ieftin facut de catre Samsung doar ca un telefon basic ci nu pentru muzica(nu are difuzor bun), poze (camera rezolutie mica), documente (nu suporta nici un fel de document) si e la un pret acceptabil, dar parca stiam ca poti sa iti faci singur teme cu el... incearca poate iti faci tu una originala big grin Bafta! Daca ti-am fost de folos da-mi si mie funda!

| lylo a răspuns:

Habar am... dar incearca pe www.zeedge.com poate gasesti :D... funda?