| Draxx a întrebat:

Cine stie de ce nu merge sa castig credite la barn buddy? cand trec 4 nivele nu primesc niciun credit.ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| MaDaMadalina18 a răspuns:

Creditele nu poți sa le primești asa, pur și simplu, fiindcă ai trecut încă un nivel!winking

Eu sunt la nivelul 104 și pana acu de maxim 5-6 ori am primit credite fiindcă am terminat un nivelwinking

Asa ca nu te mai baza ca o sa-ți dea credite, fa-ți o strategie a ta de a face multi bani!happy (sfat: încearcă sa plantezi flori: primești mai multi bani, experiență și treci mai repede nivelulhee hee )

4 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Acum nu mai merge.inainte merge din 2 in 2 nivele iti dadea cate 100 de credite, dar acum se faci cu cupe. faci o cupa si castigi vreo 500 de credite si mai muult si mai putin... sper ca te-am ajutat. fundita?

| KimK a răspuns:

Pai creditele nu se obtin la nivele. creditele se obtin la cupe. cand faci o cupa, reincarci ferma si iti apare o chestie ca ai primit 200 de credite happy. sper ca te-am ajutat. fundita?

| Floarerosie a răspuns:

Pai acum nu se mai mai dau credite cand treci la alt nivel fiindca s-a schimbat versiunea...si acum numai daca faci trofee la flori, animale, sau fructe si legume poti primi credite depinde de cat de scumpe erau... Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu primesc.