| Adytza_9178 a întrebat:

Cine stie de unde pot downloada si eu Vista Ultimate sau Windows 7 ultimate?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai ''@vigome '' Omul(fata /baiat) ia ce-i trebuie ...eu i-am dat o varianta! vino si tu cu o varianta daca ai! daca nu atunci stai in banca ta! Chestia este asa ''Vista Ultimate sau Windows 7 ultimate'' este acelasi lucru si eu i-am dat pe 64 BIT pentru ca este maximul si este cea mai sigura platforma, are cea mai mare stabilitate! Vino si tu cu o optiune si lasa draq comentariile!

| vigome a răspuns:

NeluLLLe draga ala nu e W7 ultimate, ca acest sistem operativ nu intra in citiva Kbiti... Si de unde stii ca ii trebuie cel de 64 de biti ca mai e unul de vreo 32 de biti si poate ca asta ii trebuie ei. Si tu Alina draguta de tine crezi ca W7 e o fotografie pe care o poti tu trimite unde si cum vrei? Si tu Adytza vezi ca poti sa cauti pe google si ai o multime de posibilitati(download W7), mai mult sau mai putin la indemina ta. Sfatul meu e sa apelezi la un prieten care se pricepe ca tema e un picut mai dificila, mai ales cu licenta, care pe deasupra mai e si pe bani.

| vigome a răspuns:

NeluLeTule habar n-ai cu ce se maninca W7 sau Vista, care dupa tine este cam unu si acelasiu (de 32 sau 64 de biti). Dupa una si alta mai esti si nervos ca cineva indrazneste sa-ti puna la indoiala,, inteligenta" de a copia de pe internet. Brava ma, felicitarile mele. Apropo ai instalat vreodata in viata ta un sistem operativ?

| aaaaaaa1 a răspuns:

Pai il am eu in pc...
imi dai idul tau la mesaje...
si til trimit pe mess
iti garantezi ca mergewinking:*:*:*:*:*e Windows 7 ultimate

| AstaMicu a răspuns:

Http://tracker.xplor.ro/
Cont si spor la download!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am dowloadat de pe prate bye dar nu incape pe un dvd de 4. 7