| Neverrrrrr a întrebat:

Cine stie o aplicatie cu care pot filma ce fac pe tableta sa pun pe yt? de pe magazim play sa fie.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fara root nu ai cum.

| Neverrrrrr explică (pentru sltlp):

Ce raspuns e asta?

| sltlp a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Nu exista nici o aplicatie cu care sa poti inregistra pe o tableta/telefon cu android daca nu ai root.

| Neverrrrrr explică (pentru sltlp):

Ba daca stii raspunzi, na cas prost si nu stiu cei ala root, da tu mai prost faci pe inteligentu? Ai inteles ce vr sa spun, da zi odata cei ala root

| sltlp a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Chill out. ROot-ul este o modificare adusa la softul terminalelor ce au la baza macar ceva comun cu linux-ul. E cazul si la android.
DIn pacate, root-ul anuleaza garantia, si daca nu esti atent ce faci cu el iti poate distruge softul. Metodele cu care poti face root sifera, si asta in special dupa dispozitiv. Spune ce tableta ai daca vrei sa te ajut sa faci root.