| Audir8etron a întrebat:

Cine stie o aplicatie sau o metoda prin care pot afla parola de Facebook stiu ca este ilegal dar am nevoie urgent sa afla parola cuiva de Facebook si va cer voua ajutorul pentru ca trebuie cineva de aici sa stie cum pot sparge o parola de Facebook sau daca nu as dori sa iau legatura cu un hacker roman Mulțumesc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti sparge nimeni parole de Facebook... iar putinii oameni care ar putea sa faca asta nu stau de vorba cu pusti gelosi de pe net. Nu risca pentru asa ceva si nu ai tu bani sa ii platesti sa faca asta.

| OldSoul a răspuns:

Cea mai buna metoda prin care pot afla parola de Facebook este sa i-o ceri persoanei respective.
Alta varianta nu ai. Da, daca ai acces la numarul de telefon al persoanei respective sau la adresa de mail a acesteia da, dar atlfel nu ai cum.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Nu o sa-ti zic mura-n gura, te las sa te documentezi singur. Exista un site ce iti creaza un link. Ii trimiti persoanei in cauza link-ul respectiv. Pentru a accesa continutul va trebui sa se logheze cu usernameul si parola. Dupa vei primi ceea ce a tastat si gata.
Sau
Folosesti keylogger

| Blindu_Bianca_1996 a răspuns:

Poti incerca pe hackeri.com

| Slv_Silvia_1998 a răspuns:

Imposibil de "spart" o parola de Facebook!