| DTG a întrebat:

Am nevoie urgent de o programa hacker pentru a sparge accountul pe facebook va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| sububu1234 a răspuns:

Nu prea cred ca exista asa ceva din cate stiu e foarte bine criptat facebook.

| DTG explică (pentru sububu1234):

Trebuie sa existe am incercat mai multe prog si cind sa vad parola imi arata ca e cu plata

| sububu1234 a răspuns (pentru DTG):

NU exista alea is fake-uri. singura metoda ar fi sa inveti sa folosesti un key-logger trimiti persoanei respective si inregistreaza tot ce face acea persoana inclusiv parolele care le introduce dar e cam ilegal si daca esti prins...

| DTG explică (pentru sububu1234):

Vreau tare mult sa vad cu cine vorbeste prietenu meu si de aia caut prog hacker

| TheMotanel a răspuns:

De ce nu ii propui prietenului tau sa va faceti un cont comun de fb si sa renuntati la cele individuale?

| DTG explică (pentru TheMotanel):

Nu vreau nici eu nici el acest lucru

| GeaniinaEn a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru.