| Comy_5328 a întrebat:

Cine stie o firma de hosting ieftina si calitativa pentru cs?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonimus22222 a răspuns:

Vrei host de SaMp; Cs; minecraft foarte ieftin? Vrei asistenta sau vrei sa iti scriptam ceva? adauga mihai.andy1@yahoo.ro si iti dau detalii

| freedeeejayradu a răspuns:

Http://www.plati.gazduirejocuri.ro/aff.php?aff=122 eu aici am hostat sv meu.14 sloturi 4 euro.16 sloturi 5e.18-6e.20-7e.s.a

| vanzari0cs a răspuns:

0cs.ro
sau
Y! Messenger: vanzari_0cs

| Smecher_Alex_1990 a răspuns:

Am un server si am bagat id tau de mes.Cat de curand vreau sami hostezi serverul big grin

| Serbu16 a răspuns:

Poti incerca si cloud-center.ro
Calitatea 100% si preturile eu zic ca sunt destul de bune.
Cei de la tehnic sunt foarte rapizi si chiar isi dau interesul sa iti rezolve problema.