| 0099 a întrebat:

Cine stie programe de editat poze care se pot downloada gratuit de pe internet? (funda)
P. S : ceva programe mai faine

Răspuns Câştigător
| dutzaaaa a răspuns:

Incearca Photo Scape... :-? Corel Drew :-? photo shopu dar sa il crack`uiesti :D :-? Adobe ilustration :D. eu folosesc Photo Scape si sunt foarte multumita de el. poti face multe chestii cu el, mai incearca daca vrei sa intri pe www.taaz.com sau www.pizap.com poti truca online gratis daca iti faci cont si contul este gratis :) funda daca am fost de folos :)

5 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Photoshop, dar e cam greu de folosit. Mai e si photoscape. Asta e mai ușor de folosit.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Photoshape

| Slim a răspuns:

Photoshop

| aead a răspuns:

Http://ro.picjoke.net/ incearca adresa asta. e super tare si e online. bafta

| aead a răspuns:

Http://ro.picjoke.net/ incearca adresa asta e online si e supeeer.bafta.funda?