| D3fuzatul a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie un tutorial sau sa imi dea un link catre un tutorial cum sa filmez mai mult de 30 de secunde cu Fraps? va rog frumos sa imi spuneti. cine spune are FUNDA MARE!

P.S: Sa nu imi dati prostii din astea cum ar fi Register sau din astea... alea is cu bani. am vazut. ceva sa fie gratis daca se poate big grin

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Daca ai un PC bun foloseste bandicam.
http://fastupload.ro/8277a606460a5e44b2d009dd77b9961a.html
Copiezi crack-ul unde ai instalat programul, deschizi programul de la bandicam launcher, apesi tasta 5 apoi enter.
La settings in dreapta eu am dat Quality 100 si jos la bitrate 160.
De la general selectezi la output folder unde vrei sa se salveze fisierele.
Apesi F12 pentru a porni sau opri captura video sau selectezi alta tasta de la video la record/stop.
Daca nu ai un PC bun s-ar putea sa ai lag.

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Poti incerca si mirilis action sau dxtory.

| RadikalGamer a răspuns:

Nu am voie sa postez site-uri de piratare aici. Dar, totusi, pentru filmat pe primul loc e Bandicam. Nu te chinui cu crackuri si altele ca risti puscarie. Intra pe site-ul oficial http://www.bandicam.com/ro/ si descarca-l de acolo. Eu cred ca e de ajuns sa filmezi 10 minute maxim. E tare ca filmeaza HD, numai ca iti apare un scris alb sus.

Daca vrei sa scapi de scrisul ala contacteaza-ma la id de skype david.radikal;)

| D3fuzatul explică (pentru RadikalGamer):

Pai asta e si chestia. eu vreau sa uploadez pe Yt... si cum ar fi daca fiecare episod ar fi de 10 min? Am avut si Bandicam. am cautat ogramada de solutii sa piratez varianta full. Dar nu am gasit. Eu vreau sa filmez mai mult de 10 min daca intelegi