| xhanriettee03 a întrebat:

Cine ştie să răspunda primeşte fundă, deci, întrebarea este : câte videoclipuri are Youtube-ul în momentul acesta?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

in crestere cu fiecare secunda!

http://www.youtube.com/yt/press/ro/statistics.html

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Multe multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o chestie de genu' ca ti-ar trebui vreo 80 de ani ca sa vezi toate videoclipurile de pe YouTube incarcate intr-o zi sau ceva asemanator deci sunt al naibii de multe videoclipuri. Nici cei de la Google nu cred ca stiu exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câte unul pentru fiecare om de pe planetă.

| xhanriettee03 explică:

Apropo, o să mai fac concursuri gen, cu fundiţe şi sper că vă va plăcea.