| FamilyRun a întrebat:

Cine stie cum incarci videoclipuri pe YOUTUBE c am uitat. primeste o fundita.:X:X:X

Răspuns Câştigător
| semix a răspuns:

Salut. iti faci cont -> te loghezi -> langa search scrie Browse | Upload -> click upload -> apoi selectezi ce video vrei up -> completezi pe acolo - > gata. bafta big grin

4 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Langa casuta de search ai upload. Apesi, selectezi videoclipul si il uploadezi.Succes!

| Armaghedon7 a răspuns:

Eu nu am cont pe YouTube dar cred ca ai un buton la canalul tau Upload se numeste.

| raulneamt a răspuns:

Iti faci un cont pe youtube scrie in partea dreapta sus 'create an account' daca ai un cont incarci cate vrei si lasi sa fie vizionate de ceilalti