| NooneLikesMe a întrebat:

Cine stie un program de editat video,adica: In loc de muzica actuala a videoului sa pot sa pun eu o piesa, sa adaug unca un video ETC.

Răspuns Câştigător
| citrixma a răspuns:

Camtasia 8

8 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Microsoft Movie Maker e cel mai bun si simplu de folosit

| NooneLikesMe explică (pentru Alfred0703):

Ok,dar cum sa schimb muzica din video cu o pisa de exemplu?

| kingD0G a răspuns:

Daca esti amator in ale editarii video iti recomand una din soft-urile astea:

Movie Maker
Camtasia Studio
Video Pad
Kate's Video Toolkit

| DaRedDeviL a răspuns:

Movie Maker sau Sony Vegas(asta este mai complicat dar mai multe obtiuni si efecte)

| NooneLikesMe explică (pentru DaRedDeviL):

Am Movie Maker, dar daca ati putea sa imi spune-i cum sa inlocuiesc muzica din video ar fi 100% bun si dau funda

| Alfred0703 a răspuns (pentru NooneLikesMe):

Pai Cand deschizi progeramul daca ai varianta pentru windows xp ai in stanga optiunea "Imoprt music" daca ai vista sau 7 este sus tot in stanga dar sus "Add Music"

| CrAzYkIdoux a răspuns:

Adobe after effects cs6 expanded pack, windows movie maker, Video Pad