| MădăST a întrebat:

Cine stie un program in care pot sa-mi schimb culoare la par? Inafara de PhotoShop! Si daca puteti sa-mi dai si un tutorial sau sa-mi explicati putin. Funda! :*

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

PhotoShop e cel mai profesional, de ce nu il folosesti?

| MădăST explică (pentru unknownn):

Nu stiu laughing

| unknownn a răspuns (pentru MădăST):

E foarte usor, vezi poate te ajuta asta:
http://www.youtube.com/watch?v=uY_yYi44lto

| TheBlackAng3l a răspuns:

Am facut asta pentru o prietena dar dureaza cateva ore..imi trim o poza si te ajut

| pufuulets a răspuns:

Poti intra pe "Taaz" si acolo trebuie sa dai la "makeover" iti faci cont si trebuie sa pui poza cu tine.Acolo iti poti schimba culoarea parului, coloarea ochilor, poti sa-ti pui alt "par", sa te dai cu ruj[nuante diferit], sa-ti pui gene, spancene... Fundaa?puppy dog eyes