| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Cine stie un screen recorder care poate filma jocuri full-screen cum ar fi TF2

1. fara lag pe fimare

2. fara ditamai watermarkul in centru

3. fara virusi

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fraps, msi afterburner, sau tool-uri din drivere daca ai nVIDIA sau radeon si nu ai o rasnita de pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai un pc de rahat normal ca ai lag.
E usor sa il cumperi sau sa il crackuiesti daca ai habar de asta.

| Iunix a răspuns:

Pentru windows ( pc ) - Bandicam site oficial : www.bandicam.com
Pentru Android ( telefon ) - Mobizen, dacă ai telefon Samsung cauți Mobizen Samsung - cauți pe magazin play.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru Iunix):

Mie imi arata Un ecran negru eu am cerut asta doar sa fimez TF2 fara acesta probmema

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru Iunix):

Https://www.youtube.com/watch?v=extcgTy3h-A uite ce sa intampat cand am incercat se fimez TF2 la fel si cu bandi

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru Iunix):

Https://www.youtube.com/watch?v=extcgTy3h-A cand am incercat sa fimez TF2

| nda a răspuns:

Fraps

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru nda):

Tre sa fie pentru. windows 10

| nda a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

"Record a Gameplay Video. To record a video, open the Game Bar with Windows Key + G and then click the red record button. A timer will appear at the top-right corner of your game window while it's recording. To stop recording the window, bring up the Game Bar again and click the red stop button."

| kingersome a răspuns:

Open Broadcaster Software este gratis, şi simplu dar totuşi ar trebui să te uiţi la cîteva tutoriale pe Youtube.
Uite aici OBS : https://obsproject.com/download