| anonimus19997 a întrebat:

Cine stie va rog sa ma lamureasca:
am de ales zilele acestea intre LCD, plasma, si LED si nu prea stiu care sunt diferentele si care e cel mai bun dupa parerea voastra.
ma puteti lamuri si pe mine?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| elys09 a răspuns:

Eu cred ca plasma este mai "desteapta" ca sa-i spun asa.Eu am alege plasma dar...fiecare cu parerile lor.
Funda?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Eu nu as alege plasma. e cea mai periculoasa. Plasma este a patra stare de agregare, despre care muti nici nu stiu de ea. Este ceva peste aburi. PArtea rea e ca vara se incalzeste foarte tare,. iarna e bine ca degaja caldura. Oricum, au fost destule cazuri in care a luat foc. Eu as merge pe led, apoi lcd apoi plasma