| Karolina071919 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant Oriflame,stie cineva sa ma lamureasca si pe mine cum sunt discount-urile, zilele de comanda s.s.m.d?

7 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Poti castiga bani, vei putea achizitiona produsele mult mai ieftine decat valoarea lor de catalog. Poti beneficia pe langa multe alte avantaje, de reduceri cuprinse intre 23% si 40%. Comanda minima e de 50 lei, si nu esti obligata sa dai comanda lunar.

>big grin

| cosmin2000 a răspuns:

Buna! Te pot ajuta eu! Ai reduceri de:
- 23% - la comanda intre 50-249. 99lei
- 30% - intre 250 - 499.99
- 40% - peste 500lei
La inceput timp de 4 campanii daca faci comenzi de 250 lei primesti cadouri.
Mai multe detalii la mess : ilazar77

| Karolina071919 explică:

Si in general, in cat timp pot sa platesc factura?

| cosmin2000 a răspuns (pentru Karolina071919):

Termenul de plata al unei facturi este de 18 zile.

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera ce avantaje constand in discounturi si cadouri ai alaturi de Oriflame!

| INNAORIFLAME a răspuns:

Hello, dămi facebook-ul tău si îți explic totul ce poți face pentru inregistrare nu e nici un risc
1.Păi dacă depășești 1 pas de 259 de lei vei ciștiga un cadou(îți pot da mai multe detalii dar nu aici, dacă o să dorești să te înregistrezi îți voi trimite și o fișă care scrie toți pașii care trebuie săi depășești)
2.Desigur
3.Nu se intimpla nimic
4.Desigur ca primesti cadouri(cite3 cadouri la fiecare pas!
5.Da îți trimit catalogul și niște fișe scrie de mine pentru ați explica mai clar!
Daca nu ai 14 ani trebuie sa te inregistrezi pe buletinul unor din parinti te ajut eu sa te inregistrezi!
Și plus la asta cîștigi banii tăi de buzunar

| Umbrita_Gabriela_1991 a răspuns:

Buna...daca doresti te pot ajuta eu fac parte din prima echipa de la oriflame.Ai oferte super:la o comanda minima de 50 de lei platesti 37, 5 platesti in 18 zile. daca vrei sa colaborezi cu noi ma poti contacta pe mess id ul meu este:gabytza_crysss@yahoo.com te pup