| MadQueen a întrebat:

Cine stie vreun cheat, cod orice pentru credit gratis pe IMVU va rooooog frumos. Dau 2 3 4 5 6 cate fundite vreti pentru cel mai bun raspuns. Daca stiti va roog sa imi si explicati si cum se foloseste. Daca nu stiti nu comentati.
Multumesc sad

3 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Scrie pe google de vb pe chat

| cornculapte a răspuns:

Draguto, as dori sa-mi precizezi care cuvant din raspunsul meu anterior ti s-a parut obscen? Sau ilegal? O fi fost "fundita"? Sunt curioasa doar, s-o fi schimbat Constitutia de pe vremea mea...

| Clever a răspuns:

Nu stiu, asa ca nu comentezlaughing