| gasgicarul1998 a întrebat:

Cine stiu un sv privat de metin 2 in care se da lv arme armuri +9 si din astea sa imi dea un pm ca adresa de mai sebi_sebastian73

4 răspunsuri:
| mEnjoy a răspuns:

Salut, stiu eu un servar misto, care te face lv 19 din prima si iti da cal militar, arme +9 si multe altele e misto se cheama: Dinamik mt2,

si dai funda?

| © E m i ℓ y a răspuns:

Finalongju2
MercialMT2 - iti da cal armat, frizuri la alegere pentru fiecare caracter, 1kk;
Restu` afla singur/a!

| Annie_6583 a răspuns:

Blacknightwinking

| Mihaivassi123 a răspuns:

Metin2 energy, metin2 hydra, metin2 fun, metin2 epical, metin2 celestial, metin2 steel, metin2 hotstyle, metin2 chaos, metin2 vamos, metin2 cora, asinis world(e metin prea smecher), metin2 terra mistica, metin2 terra santa, metin2 mondial, metin2 royal, haylo 2, etc. Daca mai doresti iti spun big grin