| gasgicarul1998 a întrebat:

Care stie un sv privat de metin 2 in care sa se dea lv, cal, intemei +9, rank... etc... sa imi dea un pm sau un pm la adresa de mail sebi_sebastian73@yahoo.com
florinel_chi22@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Kaname a răspuns:

Pai sunt multe de genul dar cauta aici http://www.4metin.net/servere-hamachi-f29/ pe aproape toate serverele se da iteme p skill si cal :). Si iti recomand sa joci un server pe ip normal nu pe alea care da totul moca. Bafta! Aaa si sa nu uit invata sa scrii! Oricine mai face greseli dar se corecteaza ai butonul edit :). Si am si eu o intrebare:Sa iti dau un pm sau un pm?!?! nu am inteles asta

3 răspunsuri:
| kotys a răspuns:

Sincer nici nu inteleg ce vrei de fapt.

| headshot a răspuns:

El cred ca vrea un server de metin 2 PvP (Player vs Player) si normal ii PvM (Player vs Monster)

| ShawnY2JTPT a răspuns:

Metin Hardcore Reload si Metin Hammer