| DoRu a întrebat:

Cineva pe FaceBook ma etichetat si nu-mi pot da seama cine ma etichetat. CUm pot sa-mi dau seama?

Si cum pot sa nu mai am fotografia etichetata?

4 răspunsuri:
| DoRu explică:

Nu am primit nici un mail skill

| DoRu explică:

Alte raspunsuri?

| sKilL a răspuns:

Te duci frumos in mail sa vezi cine ti-a dat "Tag" ("eticheta") si. ca sa scoti. dai" remove tag " sau : "Sterge Eticheta"

| NICKSOOO a răspuns:

Cum poti sa afli asta numai daca ai mesaj la notificari, gen "X te-a etichetat in fotografia Y"; ca sa elimini eticheta, putin mai jos de poza ai o optiune elimina eticheta. Click si gata. Fundabig grin