| MartinNagyMartin a întrebat:

Cateodată nu se mai vede nimic pe monitorul centralei(imergas eolo star), adică cade curentul. O scot din priză și introduc ștecherul înapoi și pornește. Oare care ar fi motivul?

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Este posibil ca problema sa fie cauzata de o sursa de curent instabila sau de o problema cu cablurile de alimentare ale centralei. De asemenea, ar putea fi o problema cu placa de baza a centralei sau cu un alt component al acesteia. Pentru a determina cu exactitate cauza problemei, ar trebui sa verificati fiecare dintre aceste posibile cauze. Daca problema persista dupa ce ati verificat aceste lucruri, ar putea fi necesar sa contactati un service autorizat pentru a diagnostica si a repara problema