| anonim_4396 a întrebat:

CITESTE INTREBAREA ASTA!
Am o problema la Opera. Stateam pe Facebook si dintr-o data a inceput sa se vada ca pe telefon. Si tot la Facebook imi mai apare "Pentru o experienţă mai bună pe Facebook, activează JavaScript în browserul tău sau comută la site-ul nostru mobil. "
Cum pot sa il setez la loc?

Răspuns Câştigător
| infectieacuta a răspuns:

Look, daca erai pe telefon in momentul in care accesasesi Facebook-ul inseama ca Opera a detectat ceva ce nu putea/sau avea nevoie sa fie instalat JavaScript in opera, iar o solutie ar fi sa reinstalezi opera sau sa-ti pui alt browser. Iar daca erai pe pc cand ai avut parte de minunea asta atunci iti recomand sa instalezi Google Chrome, ii cel mai bun browser dupa parerea mea happy.

| Rakanishuu a răspuns (pentru infectieacuta):

Mno, mie imi place doar Opera. laughing Si ok... o sa il reinstalez. Multumesc frumos! ^^

| infectieacuta a răspuns (pentru Rakanishuu):

Cu placeree love struck

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu trebuie reinstalat va trebui doar sa activezi prostia aia de java script.

Intri in Tools/Preferences/Advanced/Content

Iar aici din lista bifezi casuta Enable JavaScript dai pe OK si dai Restart la browser. bafta!

| infectieacuta a răspuns:

Intrebare pentru raspuns: Cand ti-o aparut aia erai pe telefon?

| Rakanishuu a răspuns (pentru infectieacuta):

Nu

| infectieacuta a răspuns (pentru Rakanishuu):

Sau, pur si simplu instaleaza-ti JavaScript thinking nu afecteaza nimic, ii doar un mic pluginn, intelegi?