| Georgienita94 a întrebat:

Eu folosesc Opera pentru browser de internet si am o problema. Mi-a aparut scris asa: Javascript este dezactivată în browserul dumneavoastră Te rugăm să activezi JavaScript în navigatorul tău sau să foloseşti un navigator compatibil Javascript pentru a putea să te înregistrezi pe Facebook. Ce inseamna asta? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| WhiteMoth a răspuns:

Click pe 'Opera' (stanga-sus) -> Settings -> Quick preferences -> Bifeaza 'Enable Javascript'.

SAAAU

Apasa F12 -> Bifeaza 'Enable Javascript'.

| Georgienita94 explică (pentru WhiteMoth):

Multumesc mult de tot! :*:*:* iti dau funda. A functionat ce mi-ai zis tu

3 răspunsuri:
| Lasku_Danut_1996 a răspuns:

Descarca google crome este cel mai bun
https://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/?hl=ro

| Georgienita94 explică (pentru Lasku_Danut_1996):

L-am avut si mi se bloca mereu. Mersi oricum dar sunt mai multumita de Opera. Nu te supara