| Oproo a întrebat:

CITIT :
Sa va zic o gluma la care am ras! :D

Operator: "In partea dreapta a ecranului, jos, vedeti butanul pe care scrie 'OK'?"

Client: "Wow. Cum puteti sa-mi vedeti ecranul de acolo?"

Acum ca vam amuzat imi dati si mie 1 pluzz ca doara siteul se numeste toti pentru 1 nu? :D un + plizz!
Linkul: http://www.metin2tim.ro/concurs.php?concurent=oproboyboy

3 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Ce sa inteleg, operatorul era un om normal si clientul era vai mama lui.

| aliceinchains a răspuns:

Site-ul Toti pentru unu este pentru a te ajuta la o intrebare pe care nu o stii, sa-i gasesti raspunsul, nu pentru altceva.
Deci nu primesti nimic. Sau poate primesti spam.

| Strwberrs a răspuns:

=)
Interesant. Ce sa mai! Ti-am dat intrebarea de nota 10 cu felicitariwinking