| MitranusBogdan a întrebat:

Content: salut, am si eu o problemcu calculatorul m-am trezit dimineata si aprind pc-ul dupa aia s-a stins singur sudown. apoi incerc sa il aprind depe buton si nu merge... nu am putu sa il aprind am desfacut husa si totul era in regula, dupa ce am scos placa video nVIDIA pc-ul merge dar cand bag placa video nu se aprinde nu da nici un semn pc.

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Probabil ti s-a stricat placa video, am patit si eu o data asa si a trebuit sa imi cumpar alta

| CristianoRonaldoFAN a răspuns:

La mine placa video nu a mers si a mers la alt baiat si placa lui merge la mine. si acum nu mai am placa video in pc.