| anonim_4396 a întrebat:

Contul Facebook al meu este dezactivat de 1 săptămână și câteva zile. Am făcut contestație pentru deschidere și tot asa... Acum când dau sa ma loghez, tot mai încerc sa vad dacă mi-l deschide...acum îmi spune chestia asta :" NU POȚI FOLOSI ACEASTA FUNCȚIE MOMENTAN.
Pentru a proteja comunitatea împotriva conținutului spam, am impus limite privind frecvența cu care poți sa postezi, sa adaugi comentarii sau sa realizezi alte acțiuni într-un anumit interval de timp. Poți încerca din nou mai târziu. "Ce ar însemna mesajul acesta? Ca contul îmi este blocat, dar o sa mi-l deschidă mai târziu?

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Posibil să existe și varianta de a șterge contul definitiv. Și ai dat pe ea, crezând că doar îl dezactivezi.
Poate ar trebui să încerci mai târziu și să nu insiști prea mult.
Sau, posibil să se lucreze la pagina lor și durează ceva până își dă drumul.