| Lory_7688 a întrebat:

Contul meu de facebook s-a sters sau nu? Pentru ca au trecut 14 zile de cand am acccesat stergerea lui si totusi daca ma caut tot imi apare numele dar daca caut alte persoane si vreau sa aflu informatii despre ele imi spune sa ma inregistrez in facebook si nu prea inteleg? Va rog explicati-mi ce se intampa? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Cred ca e sters, inaccesibil pentru altii.Doar ca Facebook-ul tine mai mult timp inmagazinate datele utilizatorilor pentru cazul in care se razgandesc.Eu revenisem pe contul meu dupa vreo 5-6 luni de absenta (tot un cont sters).

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

S-a sters partial dar ia o perioada ca sa fie sters total happy ca si pe hi5 de altfel tongue