| ronaldo318 a întrebat:

Costa ceva sa iti faci cont google? il vreau pentru google chrome.

Răspuns Câştigător
| cristina10cris a răspuns:

Nu cand o sa iti faci trebuie sa ii dai nr de telefon ca sa iti trimita un mesaj cu un cod atat eu am cont si nu am dat nimic.Succes!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Este absolut gratuit.
Site-urile care sunt cotra-cost îți dau o informare de la bun început.
Pa, pa.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Totul gratis ^^.

| ronaldo318 explică (pentru FaraIdeiDeNume):

E sigura treaba?

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru ronaldo318):

Sigura 100%, mi-am facut 3 conturi. unul foarte recent si nu mi-a luat nici un ban de nicaieri happy

| AleexNC a răspuns:

Nu, e simplu si gratuit. happy

| StefaniaM a răspuns:

Nu costa.

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Nu costa absolut nimic :*

| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Dap,te costa!
0 bani, 0 lei pentru tot restul vietii tale! si a terrei.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

E gratis tot

| xXFrappeGirl a răspuns:

Nu costa nimic! happy. Si eu mi-am facut si dupa mi-am pus teme si mi-am facut cont de youtube thinking Succes!

| BTrix23 a răspuns:

Nu costa nimic.Si din cate stiu nu conteaza pe ce browser il faci...te poti conecta cu acel cont pe orice browser, orice pc, tableta etc. Poate o sa iti ceara nr de telefon, dar nu iti ia nici un ban.E doar in caz de furt, uitatul parolei etc.