| Lightdark a întrebat:

Crăciun fericit tuturor! Acest telefon este ok per calitate preț. https://www.emag.ro/......D7QQ7LMBM/

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Judecand dupa specificatii, da este foarte buna la ce pret are, dar n-ai citit recenziile cumparatorilor? cate unul se plange ca nu prea functioneaza corect camerele...

| Lightdark explică (pentru lpavel):

De ce oare?sad sad sad

| lpavel a răspuns (pentru Lightdark):

De ce? pai nu te astepta la un asa pret sa gasesti ceva foarte bun! O fi bun si asta intr-un anume fel ca nu e cel mai ieftin tel. de pe piata dar telefoanele cat de cat bune incep de la 1300- 1500 lei. Cu cat e mai ieftin de acest pret cu atat problemele cu acel tel. vor fi mai mari... dar acum depinde si de noroc pentru ca am auzit ieftineala sa fie acceptabil si sa nu aiba probleme dar asta cam 10% din produsele ieftine!