| Lightdark a întrebat:

Crăciun fericit tuturor celor care citesc aceasta întrebare! acest telefon cu specificații super ok chiar are tot ceea ce spune că are? https://www.emag.ro/......DBVD4ZMBM/ adică doar faptul că are ecran OLED ar fi trebuit să crească prețul la 1500 lei+

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Eu doar ți-am explicat pretul - componentele din el sunt de cel putin doua generatii in urma. Nu am zis ca nu merita sa dai 800 ron pe el - doar ca e posibil sa-l gasesti si mai ieftin. Si telefonul meu tot de pe atunci este, sunt f multumit de el.

2 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Tehnologie veche de cel puțin doi ani. Posibil să-l găsești și mai ieftin

| Lightdark explică (pentru carevaescu):

Crăciun fericit alaturi de cei dragi! Păi e vorba de Motorola G72 tot mi s-a spus sa caut mai noi dar frate e 2023 apărut mai noi ce să caut S24 ultra care nici nu a apărut? Normal că toate modelele vor deveni vechi dar totuși câteva luni nu contează totuși are amprenta sub display OLED și 108 mpx+8 GB RAM la banii ăștia e mai ieftin cu 100 de lei față de Nokia G42 sau Samsung Galaxy A14

| carevaescu a răspuns (pentru Lightdark):

Eu doar ți-am explicat pretul - componentele din el sunt de cel putin doua generatii in urma. Nu am zis ca nu merita sa dai 800 ron pe el - doar ca e posibil sa-l gasesti si mai ieftin. Si telefonul meu tot de pe atunci este, sunt f multumit de el.