| Lightdark a întrebat:

Crăciun fericit tuturor! Am o nelămurire dacă e o husă ca husa asta. https://catmobile.ro/......negru.html se poate încinge telefonul? Sper că mă va lămuri cineva

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefonul se incinge cand stai mult pe el, nu are treaba husa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu daca este pentru modelul tau de telefon nu se va încinge, daca nu este pentru modelul tau o sa fie prea mare sau prea mică si atunci nu o vei putea folosii la telefon deoarece ori nu va intra daca este foarte mică ori nu va sta corect daca este largă, dar daca este pentru modelul tau de telefon va fi ok din toate punctele de vedere, iar un telefon nu se incinge de la husă ci de la cîte ore te joci pe el se incinge procesorul cu sau fara husă pe telefon.

| sierra1 a răspuns:

Mai pui 1-2 grade in plus față de cât ar fi fără husă

| mihai69 a răspuns:

Nu are de ce.